Единствената най-добра стратегия за използване за Земеделие

Единствената най-добра стратегия за използване за Земеделие

Единствената най-добра стратегия за използване за Земеделие

Blog Article

Няма връзка между селскостопанските производители и преработващите предприятия и така наречения вътрешен износ-туризма.

Животновъдът Ерик Борисов заяви, че трябват по-радикални промени в сектора, в който той се опитва да се развива.

Той включва интервюта с ключови участници в селскостопанската политика на ЕС.

Марк Цеков коментира, че земеделецът в България трябва да е и счетоводител, търговец, маркетинг специалист, за да пласира продукцията си, добър администратор, за да се справи с цялата бумащина. 

Икономика Бюджет и финанси Енергетика Труд и социална политика Транспорт Туризъм Земеделие

"Ние сме за контрол, никой не иска виртуални градини и животни, това са хора, които дърпат от ресурса на останалите. Младият земеделец е като кола - карате я, но след време има нужда от гориво, по европейския модел, ако се стимулират - този сектор освен атрактивен, може да се превърне във вратичката, през която да облагородим българското село", убеден е овощарят. 

Генно-модифицираните организми, използването на хормони на растежа и някои други химически продукти са забранени в редица страни, но намират широко приложение в САЩ и някои от развиващите се страни. Производството на храни и водните ресурси са два свързани глобални проблема, които са и ще бъдат предмет на дебати между регионите и страните. Намаляването и влошаването на качеството на водните запаси както и проблемите с глобалното затопляне включително влиянието му върху селското стопанство и обратното, влиянието на селското стопанство върху глобалното затопляне, са проблеми, за които трябва да работят заедно регионите и страните.

Общомедия разполага с мултимедийно съдържание за: Земеделие в България

Дейл Стриклър: Трябва да върнем животните на полето (цяла лекция)

Онлайн медийна платформа, посветена на селското стопанство и хранителната индустрия в България

Отглеждане на ориз във Филипините Растиеновъдството зависи от наличните ресурси и ограничения: географски и климатични условия, държавната политика, икономика, политика и социални условия и други

Намаляването на количеството на използваните пестициди може да стане с използването на добри агротехнически практики като сеитбообращение, биологични методи за борба с вредителите.

Държавата помага, но мерките могат да бъдат и по-адекватни, Земеделие убедени са Марк Цеков и Ерик Борисов

Генерална дирекция „Земеделие и развитие на селските райони“

Report this page